Про нас

Зважаючи на роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, а також  з метою  вивчення інших іноземних мов, книгарня WELCOME пропонує широкий спектр автентичних підручників  з англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та польської мов.

Книгарня є офіційним дистриб’ютором всіх іноземних видавництв, представлених на ринку: Express Publishing, Harper Collins, Wordsworth, The Collector’s Library, Little Brown, Oxford University Press, Pearson, Cambridge University Press, Cornelsen, CLE, Edelsa, Edinumen, Hachette, Hueber, Klett-Методика, Langenscheidt,Klett-Langenscheidt, Macmillan, MM Publications, , Glossa, Prolog, Alma Edizioni, Edilingua.

Завдяки співпраці із досвідченими методистами іноземних видавництв, книгарня надає консультативну допомогу викладачам, проводить презентації нових підручників, семінари, цікаві конкурси, а також запрошує учнів і вчителів на творчі майстер-класи англійською мовою.

Постійним покупцям надаються знижки на всі підручники та безкоштовні матеріали для вчителів, згідно із умовами іноземних видавництв.

Доставка по Львову БЕЗКОШТОВНА!

За межами – по домовленості.

На цьому сайті ви завжди  можете  перевірити актуальну роздрібну ціну,  зробити замовлення для класу/групи і отримати знижку та безкоштовні матеріали для вчителів. А також завантажити календарно-тематичне планування і грифи міністерства.

Звертайтась за тел.: +380674848958 / e-mail: valentynagill@yahoo.com
офісний тел.: +380960448775 / e-mail: welcomebookstore1@gmail.com